aboutus

Guangzhou ELC Technology CO., Ltd

Guangzhou ELC Technology CO., Ltd Guangzhou ELC Technology CO., Ltd Guangzhou ELC Technology CO., Ltd Guangzhou ELC Technology CO., Ltd Guangzhou ELC Technology CO., Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: moonbox
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 1000000-3000000
Rok założenia: 2016
pc Export: 80% - 90%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Guangzhou Yilai Chuang Technology Co., Ltd. została założona w 2016 roku. Jest firmą specjalizującą się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży. Jest przeznaczony do pielęgnacji urody i zdrowia, elektroniki użytkowej, artykułów codziennego użytku, produktów przemysłowych itd. Skóra, elektroniczna opieka zdrowotna i usprawnione codzienne potrzeby zapewniają dobre produkty i usługi dla zdrowia i urody ludzi oraz zapewniają wygodne, wygodne i zdrowe produkty do ludzie żyją.

Z punktu widzenia "ochrony środowiska i oszczędności energii" Yilai Chuang Technology Co., Ltd. opowiada się za naturalnym, prostym, prostym i praktycznym produktem. "Zielony" jest odwiecznym tematem. Łączy w sobie innowacje, profesjonalną technologię i ochronę środowiska, aby znacznie zwiększyć wartość użytkową produktów, wprowadzić nowe i bardziej istotne produkty na rynek konsumencki ludzi oraz stworzyć wysoką jakość dla pięknego i zdrowego życia ludzi.


-02-
Historia

Założona w 2016 roku, Guangzhou Yilai Chuang Technology Co., Ltd. jest firmą specjalizującą się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży. Jest przeznaczony do pielęgnacji urody i zdrowia, elektroniki użytkowej, artykułów codziennego użytku, produktów przemysłowych itd. Skóra, elektroniczna opieka zdrowotna i usprawnione codzienne potrzeby zapewniają dobre produkty i usługi dla zdrowia i urody ludzi oraz zapewniają wygodne, wygodne i zdrowe produkty do ludzie żyją.
W 2016 r. Utworzyliśmy podstawowy zespół zarządzający składający się z 4 starszych inżynierów, 2 ekspertów z łańcucha dostaw i 1 doktoratu AI z bogatym doświadczeniem i zasobami w zakresie opracowywania i wytwarzania produktów. Zwłaszcza w dziedzinie fototerapii do paznokci, aplikacji LED, opieki zdrowotnej, istnieje precedens w projektowaniu.
W 2017 roku 70% popularnych maszyn do paznokci na rynku pochodziło od zespołu projektowego firmy. Mają ważną pozycję w firmach zajmujących się fototerapią paznokci. Członkowie zespołu nie tylko mają takie same zaplecze branżowe, ale także mają nadzieję, że dzięki solidarnym staraniom firma będzie godna zaufania. partner.
W 2018 roku firma zawsze opowiada się za naturalnym, prostym, prostym i praktycznym zastosowaniem każdego produktu z punktu widzenia "ochrony środowiska i oszczędności energii". Połącz innowacje, profesjonalną technologię i ochronę środowiska, aby tworzyć wysokiej jakości produkty dla pięknego i zdrowego życia ludzi.
Określony zakres działalności: badania nad projektowaniem kosmetyków / produktów do pielęgnacji zdrowia, fototerapia do fototerapii do paznokci, elektroniczne produkty konsumenckie, produkty oświetleniowe, produkty oświetleniowe, projektowanie sprzętu sportowego, produkcja, sprzedaż itp., Mogą zapewnić OEM, OEM ODM, dostosowanie kart pasty i inne usługi.

-03-
Usługa

Naszą główną działalnością jest opracowywanie i stosowanie produktów LED w tradycyjnych i wschodzących branżach, szczególny zakres działalności: badania nad projektowaniem kosmetyków / opieki zdrowotnej, fototerapia do pielęgnacji paznokci, produkty elektroniczne, produkty oświetleniowe, produkty oświetleniowe, projektowanie sprzętu sportowego, produkcja , sprzedaż itp. może zapewnić OEM, OEM ODM, dostosowanie kart pasty i inne usługi.

W suszarce do paznokci LED i przemyśle samochodowym LED dostarczamy usługi OEM / ODM dla wielu firm handlowych w Chinach. Wiele produktów jest chronionych przez zagranicznych klientów.

-04-
Nasz zespół

Zarządzanie rdzeniem zespołu

Nasz główny zespół zarządzający składa się z 4 starszych inżynierów i 2 ekspertów w zakresie łańcucha dostaw oraz 1 doktoratu AI z dużym doświadczeniem i zasobami w zakresie opracowywania i wytwarzania produktów. Członkowie zespołu nie tylko mają takie same doświadczenie w branży, ale także mają nadzieję, że dzięki wspólnym wysiłkom firma stanie się partnerem godnym zaufania klientów.

Zespół zarządzający (doświadczenie)

Szczegóły kontaktu